Afgelasting weekmarkt Rijnsburg i.v.m. Paardenmarkt en feestweek 2026

Geldend van 15-04-2026 t/m heden

Intitulé

Afgelasting weekmarkt Rijnsburg i.v.m. Paardenmarkt en feestweek 2026

Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Katwijk

Gelet op:

  • artikel 2, lid a van de Markverordening Katwijk 2012 en artikel 2, lid 2 van het Marktreglement gemeente Katwijk 2012.

Overwegende dat:

  • de reguliere marktdag op het Hoftuinplein in Rijnsburg op 9 juni 2026 samen valt met de Paardenmarkt, inclusief de kermis die op het Hoftuinplein wordt gehouden;

  • de reguliere marktdag op het Hoftuinplein in Rijnsburg op 4 augustus 2026 samen valt met de Feestweek in Rijnsburg, waarbij diverse activiteiten op het Hoftuinplein plaatsvinden;

  • er geen mogelijkheid is om de marktdagen naar een alternatieve locatie te verplaatsen;

  • het Marktreglement gemeente Katwijk 2012 het college van burgemeester en wethouders de bevoegdheid geeft om een marktdag af te gelasten.

Besluit:

  • 1.

    De reguliere marktdag op het Hoftuinplein in Rijnsburg op dinsdag 9 juni 2026 en dinsdag 4 augustus 2026, op grond van artikel 2, lid 2, van het Marktreglement gemeente Katwijk 2012, af te gelasten.

Dit besluit treedt in werking op de dag na bekendmaking in het Gemeenteblad.

Ondertekening

Aldus vastgesteld in de collegevergadering van 31 maart 2026,

Namens het college van burgemeester en wethouders van Katwijk,

De gemeentesecretaris

R.T. Jie Sam Foek

De burgemeester

P.N. Middelkoop