Permanente link
Naar de actuele versie van de regeling
http://lokaleregelgeving.overheid.nl/CVDR740948
Naar de door u bekeken versie
http://lokaleregelgeving.overheid.nl/CVDR740948/1
Opheffing Gemeenschappelijke Regeling Streekarchief Epe, Hattem en Heerde
Dit is een toekomstige tekst! Geldend vanaf 01-07-2025
Intitulé
Opheffing Gemeenschappelijke Regeling Streekarchief Epe, Hattem en HeerdeBesluit van de gemeenteraden en de colleges van de gemeenten Epe, Hattem en Heerde houdende opheffing van de gemeenschappelijke regeling Streekarchief Epe, Hattem en Heerde.
Besluit opheffing gemeenschappelijke regeling Streekarchief Epe, Hattem en Heerde.
De raden en de colleges van burgemeester en wethouders van de gemeenten Epe, Hattem en Heerde, ieder voor zover het zijn bevoegdheden betreft;
Gelet op
- •
artikel 1 en artikel 9 van de Wet gemeenschappelijke Regelingen;
- •
artikel 11 van de gemeenschappelijke regeling Streekarchief Epe, Hattem en Heerde;
BESLUITEN :
tot opheffing van de Gemeenschappelijke Regeling Streekarchief Epe, Hattem en Heerde per 1 juli 2025, conform het daartoe opgestelde liquidatieplan.
De bekendmaking van dit opheffingsbesluit zal plaatsvinden conform artikel 26 van de Wet gemeenschappelijke regelingen.
Ondertekening
Aldus besloten door de gemeenteraad van Epe in de openbare vergadering van 17 april 2025
de voorzitter, de griffier,
dr. T.C.M. Horn, J.T.J.J. van Zwam
Aldus besloten door het college van burgemeester en wethouders van Epe in de vergadering van 3 juni 2025
de secretaris, de burgemeester
N. Bouman, dr. T.C.M. Horn
Aldus besloten door gemeenteraad van Hattem in de openbare vergadering van 17 maart 2025
de voorzitter, de griffier
drs. M. Sanderse MCA, J. Goudriaan
Aldus besloten door het college van burgemeester en wethouders van Hattem in de vergadering van 4 februari 2025
de secretaris, de burgemeester
drs. M.A. Mellink, drs. M. Sanderse MCA
Aldus besloten door de gemeenteraad van Heerde in de openbare vergadering van 6 mei 2025
De voorziter, de griffier
Mr. O.G. Prinsen, R. Hafkamp
Aldus besloten door het college van burgemeester en wethouders van Heerde in de vergadering van 11 maart 2025
de secretaris, de burgemeester
B. van Zuthem, mr. O.G. Prinsen
Ziet u een fout in deze regeling?
Bent u van mening dat de inhoud niet juist is? Neem dan contact op met de organisatie die de regelgeving heeft gepubliceerd. Deze organisatie is namelijk zelf verantwoordelijk voor de inhoud van de regelgeving. De naam van de organisatie ziet u bovenaan de regelgeving. De contactgegevens van de organisatie kunt u hier opzoeken: organisaties.overheid.nl.
Werkt de website of een link niet goed? Stuur dan een e-mail naar regelgeving@overheid.nl