Besluit ondermandaat afdelingshoofd Bedrijfsvoering – medewerkers team Personeel & Organisatie, Communicatie en Bestuurs- en managementondersteuning

Geldend van 12-06-2026 t/m heden met terugwerkende kracht vanaf 01-01-2026

Intitulé

Besluit ondermandaat afdelingshoofd Bedrijfsvoering – medewerkers team Personeel & Organisatie, Communicatie en Bestuurs- en managementondersteuning

Het afdelingshoofd van de afdeling Bedrijfsvoering,

overwegende dat het doelmatig is dat het afdelingshoofd van de afdeling Bedrijfsvoering gebruik maakt van ondermandaat bij de uitoefening van de aan hem gemandateerde bevoegdheden;

gelet op het Mandaat-, volmacht- en machtigingsbesluit gemeente Leudal, het besluit van de gemeentesecretaris/algemeen directeur d.d. 16 november 2021 waarbij ondermandaat wordt verleend aan de afdelingshoofden, de geldende Budgethouderregeling en het organogram van de organisatiestructuur 2026 en de daarbij behorende indeling van medewerkers over de diverse afdelingen en teams;

B E S L U I T :

Artikel 1 Ondermandaat

  • 1. Het afdelingshoofd Bedrijfsvoering wijst op grond van artikel 3 van het Mandaat- volmacht- en machtigingsbesluit gemeente Leudal de medewerkers van het team Personeel & Organisatie, Communicatie en Bestuurs- en managementondersteuning aan als degene die binnen de grenzen van de aan hen opgedragen taken het ondermandaat kunnen uitoefenen, voor zover de voorbereidende/ procedurele handelingen niet betreffen het nemen van een besluit als bedoeld in artikel 1:3 van de Algemene wet bestuursrecht alsmede het definitief aangaan van overeenkomsten.

  • 2. Uitzondering op het eerste lid van dit artikel geldt:

    • -

      een verplichting tot maximaal € 500,- exclusief BTW door een voor dat budget aangewezen prestatie akkoord verklaarder (pav-er).

    • -

      een verplichting tot maximaal € 25.000,- exclusief BTW door een voor dat budget aangewezen budgetbeheerder;

    mits er budget is en het binnen de aard en het doel van het budget past.

  • 3. De in het eerste lid bedoelde functionarissen oefenen het ondermandaat uit met inachtneming van de artikelen 4 en 5 van het Mandaat-, volmacht- en machtigingsbesluit gemeente Leudal en de bevoegdheden die krachtens mandaat exclusief bij het afdelingshoofd Bedrijfsvoering berusten.

  • 4. Het afdelingshoofd Bedrijfsvoering kan ten aanzien van de uitoefening van dit ondermandaat per geval of in het algemeen instructies geven ter zake van de uitoefening van de gemandateerde bevoegdheid.

Artikel 2 Inwerkingtreding

Dit besluit treedt in werking met ingang van de dag na bekendmaking.

Ondertekening

Heythuysen, 16 november 2021

H.G.A. Schuren
Afdelingshoofd Bedrijfsvoering

Voor akkoord

mr. drs. J.J. Th. L. Geraedts

De gemeensecretaris/algemeen directeur van de gemeente Leudal