Regeling vervallen per 29-08-2017

Bekendmakingen gemeente Wijk bij Duurstede d.d. 07-09-2016

Geldend van 07-09-2016 t/m 28-08-2017

Intitulé

Bekendmakingen gemeente Wijk bij Duurstede d.d. 07-09-2016

BEKENDMAKINGEN GEMEENTE WIJK BIJ DUURSTEDE D.D. 07-09-2016

Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo)

Ingediende aanvragen voor een omgevingsvergunning

Burgemeester en wethouders van Wijk bij Duurstede hebben de volgende aanvragen voor een omgevingsvergunning ontvangen:

Zaaknummer : 10503

Voor : Kapvergunning Broekweg

Locatie : Vogelpoelweg 6 (3961 NL) Wijk bij Duurstede

Datum ontvangst : 25 augustus 2016

Zaaknummer : 10546

Voor : Kapvergunning

Locatie : Kerkeland 67 (3947 MV) Langbroek

Datum ontvangst : 26 augustus 2016

Zaaknummer : 10619

Voor : Dommel 53

Locatie : Dommel 53 (3961 HS) Wijk bij Duurstede

Datum ontvangst : 29 augustus 2016

De ingediende aanvragen liggen niet ter inzage. De bijbehorende stukken kunnen later op afspraak worden ingezien, waarop een zienswijze of bezwaarschrift kan worden ingediend.

Verleende omgevingsvergunningen

Burgemeester en wethouders van Wijk bij Duurstede hebben de volgende omgevingsvergunningen verleend:

Zaaknummer : 9434

Voor : Verbouwen woonhuis Prins Hendrikweg 15

Locatie : Prins Hendrikweg 15 (3962 EK) Wijk bij Duurstede

Verzenddatum : 29 augustus 2016

Zaaknummer : 9693

Voor : Kappen boom en conifeer Singel 2

Locatie : Singel 2 (3961 CE) Wijk bij Duurstede

Verzenddatum : 30 augustus 2016

Zaaknummer : 10619

Voor : Sloopmelding Dommel 53

Locatie : Dommel 53 (3961 HS) Wijk bij Duurstede

Verzenddatum : 31 augustus 2016

Zaaknummer : 9085

Voor : Aanvraag inrit Weidedreef

Locatie : Weidedreef 1 (3947 NT) Langbroek

Verzenddatum : 31 augustus 2016

De beschikking en de bijbehorende stukken kunnen vanaf de datum van verzending gedurende zes weken worden ingezien in het gemeentehuis. Dit kan uitsluitend na telefonische afspraak via 0343-595595.

Bezwaar

Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na verzenddatum tegen dit besluit bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet uw naam en adres bevatten, duidelijk maken tegen welk besluit u bezwaar maakt en gemotiveerd, gedateerd en ondertekend zijn. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders, ter attentie van het team Leefomgeving, Postbus 83, 3960 BB Wijk bij Duurstede. 

Voor bezwaar maken: zie verderop bij *)

Aanwijzen parkeerplaatsen voor opladen elektrische voertuigen

Burgemeester en wethouders van Wijk bij Duurstede hebben besloten twee parkeerplaatsen voor uitsluitend het opladen van elektrische voertuigen aan te wijzen op de volgende locatie:

Wijk bij Duurstede

·Walplantsoen t.h.v. voormalige BSO ‘De Bik’.

Het besluit tot vaststelling van deze maatregelen ligt vanaf heden gedurende een termijn van 6 weken in het gemeentehuis voor een ieder ter inzage.

Bezwaar

Indien u het niet eens bent met dit besluit, kunt u binnen 6 weken na verzending een gemotiveerd bezwaarschrift bij ons indienen. Het bezwaarschrift moet worden geadresseerd aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Wijk bij Duurstede, ter attentie van het team Mens en Middelen - Juridische Zaken, Postbus 83, 3960 BB Wijk bij Duurstede.

*) Het maken van bezwaar schort de werking van het besluit niet op. Om opschorting te bereiken kunt u gelijktijdig met het indienen van het bezwaarschrift een verzoek om voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de Voorzieningenrechter. De schorsing moet wel spoedeisend zijn. Het verzoekschrift moet worden gericht aan de voorzieningenrechter van de Rechtbank Midden-Nederland, Afdeling bestuursrecht, o.v.v. voorlopige voorzieningen, Postbus 16005, 3500 DA Utrecht. U dient er rekening mee te houden dat u bij de rechtbank griffierecht verschuldigd bent.

Mocht u meer informatie willen, dan kunt u de website www.rijksoverheid.nl raadplegen, waar onder de kop ‘Documenten en publicaties/brochures’ de brochure ‘Bezwaar en beroep tegen een beslissing van de overheid’ te vinden is.